КАФЕДРАЛЬНІ ФАХОВІ СЕМІНАРИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПОДАНИХ ДИСЕРТАЦІЙ

24.10.2023 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулися фахові семінари з метою надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення:

ЦИЦЮРИ Ксенії Валеріївни «Професійна підготовка майбутніх бакалаврів з бізнес-економіки в університетах Китайської Народної Республіки», що подається на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011– освітні, педагогічні науки (науковий керівник РОМАНОВА Ганна Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.

УКЛЕЇНОЇ Лілії Анатоліївни «Управління підготовкою майбутніх адміністраторів сфери підприємництва в закладах професійно-технічної освіти», що подається на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011– освітні, педагогічні науки (науковий керівник СЕРГЕЄВА Лариса Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Ухвалено: Порушити клопотання перед Вченою радою ДЗВО «УМО» щодо складу разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій. Результати голосування – «за» одностайно.