КРУГЛИЙ СТІЛ «ПІДСУМКИ ТА ВИСНОВКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ДО ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ 2024»

25.10.2024 р. науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри, доктор педагогічний наук, професор Лариса Сергеєва) взяли участь у круглому столі «Підсумки та висновки вступної кампанії до закладів професійної освіти 2024» для членів Президії та Ради ВАПП, ЗП(ПТ)О по обговоренню проблем формування контингенту закладів професійної освіти та визначення перспектив подальшого розвитку сфери надання освітніх послуг.

Обговорено питання: Формування інклюзивного ринку праці і роль ЗП(ПТ)О у ньому. Олексій Мірошниченко, Президент КРУ; Результати вступної кампанії 2024 р.: контингент закладів П(ПТ)О та сучасні цифрові рішення для підвищення привабливості професійної освіти. Сергій Притоманов, Віце-президент ІПК. Сучасні виклики для ПТО: демографія та оптимізація. Родіон Колишко. директор ІПК. Обговорення основних викликів вступної кампанії.