ОСВІТНІЙ КЕМП «ІНСТРУМЕНТАРІЙ РОЗВИТКУ М’ЯКИХ НАВИЧОК В ЕПОХУ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

24.10.2024 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО проходить Методичний онлайн марафон. День 5. Учасників привітали: Лариса Сергеєва завідувач кафедри професійної і вищої  освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет  менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор, голова  Координаційної ради Науково-освітнього альянсу; Лариса Кашуба, т.в.о. директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області; Тетяна Русланова, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області;Юлія Антосюк, заступник директорв ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери  послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського»; Ольга Агєєва, директор ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу», кандидат педагогічних наук, Харківська область.

У програмі освітнього темпу «Інструментарій розвитку м\яких навичок  в кпоху цифрових технологій!» взяли участь: Сніжана Лисеменкова,старший майстер ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського»; Тетяна Рожкова,методист ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу», Харківська область; Тетяна Бахнєва, викладач професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського»; Євгенія Барамикова, викладач англійської мови ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу», Харківська область; Юлія Яловенко, старший майстер ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу», Харківська область; Ганна Кікун, майстер виробничого навчання ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського».

Марафон ториває…