ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ТРИВАЄ

11 жовтня 2024 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) захистом випускних (підсумкових) робіт успішно завершився ІІІ етап курсів підвищення кваліфікації для двох груп слухачів курсів підвищення кваліфікації:

• група категорії «Заступники директорів (новопризначені заступники директорів) з навчальної, навчально-методичної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (куратор-тьютор старший викладач Людмила Антонюк), де підвищували кваліфікацію представники Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Сумської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва;
  • група тематичних курсів «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту») (куратор-тьютор кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Купрієвич).

Всі етапи курсів були насичені корисними, цікавими та різноманітними лекціями, тематичними дискусіями, практичними заняттями, спецкурсами. Досліджувались питання івентивного менеджменту в управлінні розвитком закладу професійної освіти, розвитку та впровадження технологій дистанційного навчання, національно-патріотичного виховання здобувачів освіти. Обговорювались проблеми підготовки конкурентоздатних фахівців в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення.

Завершальним та відповідальним моментом курсів підвищення кваліфікації був захист випускних (підсумкових) робіт. Слухачі представили свій досвід планування освітнього процесу в ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану, розроблення та впровадження ефективних програм професійної орієнтації, впровадження інноваційних, проєктних, а також цифрових технологій в освітній процес.

Лунали слова щирої подяки за чудову організацію освітнього процесу попри всі труднощі й негаразди сьогодення, за уважний і турботливий супровід курсів керівництву ЦІПО, завідувачу кафедри професійної і вищої освіти, кураторам-тьюторам груп. Слухачі відмічали високу майстерність викладачів, що проводили заняття.

Вітаємо слухачів з успішним захистом!

Тримаймо освітянський стрій!