ПЕДАГОГІЧНИЙ КОНСИЛІУМ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПЕДАГОГІЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ

21.07.2022 р. відбувся педагогічний консіліум для учасників педагогічного експерименту Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій (Івано-Франківська обл.) з теми: «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти»

Із презентацією виступила голова Координаційної ради інноваційного віддаленого кластеру «Енергоімпульс» завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва. У брифінгу взяли участь: президент громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП), співголова Консультаційної ради ІВ кластеру, науковий консультант експериментального педагогічного майданчика Катерина Мірошниченко, заступник директора Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, співголова Консультаційної ради, доктор педагогічних наук Тетяна Стойчик, аспірант кафедри професійної і вищої освіти, секретар Координаційної ради Катерина Мартиненко. Консультації будуть продовжено.