ПЕРШИЙ ВИПУСК ТЕМАТИЧНИХ КУРСІВ ДЛЯ КЕРІВНИХ ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗФПО ЛЬВІВЩИНИ

10.05.2024 р. Слухачі курсів підвищення кваліфікації тематичних курсів категорії «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти» (на базі Технологічного фахового коледжу ДЗВО «НЛТУ України») завершили повний курс підвищення кваліфікації на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Лариса СЕРГЕЄВА).

10 травня відбулась науково-практична конференція «Професійна освіта в умовах воєнного стану: виклики, ризики, втрати та ефективні способи захисту її стійкості», активними учасниками якої стали Ярослав САВЧИН, Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу, Олена Болгар, Андрій Соя Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича, Олександр Тимощук, Стрийський фаховий коледж ЛНУП.

Підсумком проходження курсів підвищення кваліфікації 11.05,2024 року став прилюдний захист випускних (підсумкових) робіт. Члени комісії з захисту (голова – Наталія МУРАНОВА, доктор педагогічних наук, професор, члени комісії – Вікторія КУПРІЄВИЧ, кандидат педагогічних наук, доцент, куратор-тьютор групи, Тетяна ІЛЬЇНА, старший викладач кафедри) відзначили, що слухачі успішно презентували та захистили свої творчі, дослідницькі роботи, а також продемонстрували компетентності, які були набуті та удосконалені на курсах підвищення кваліфікації.

Курси підвищення кваліфікації – це завжди оновлення знань, удосконалення професійних компетентностей та поштовх до безперервного професійного розвитку.