ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РОКУ НАВИЧОК В УКРАЇНІ

За результатами проведення Європейського року навичок в Україні 26.10.2024 р. відбувся круглий стіл «Європейській рік навичок: здобутки та перспективи», в якому взялаучасть завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва.

Захід проводиться в рамках проєкту European Training Foundation – Skills Lab Expert Network серед країн Східного партнерства.

Організатори (Національне агентство кваліфікацій, Інституту професійних кваліфікацій та European Training Foundation) презентували результати проведення Європейського року навичок в Україні. Відбулось обговорення перспектив та викликів, що постали перед Україною.

Виступили Юрій Баланюк, Голова Національного агентства кваліфікацій,  Франческа Россо, експерт з розвитку людського капіталу, European Training Foundation, Олексій Мірошниченко, Президент Інституту професійних кваліфікацій, Людмила Акімова, членкиня Національного агентства кваліфікацій.

Професор Лариса Сергеєва поділилась з учасниками позитивними надбаннями та подальшими можливостями участі в заходах для ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Організатори високо оцінили участь університету та кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО в організацій та проведенні заходів, присвячених Європейському року навичок в Україні.