ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ ЗФПО

20.05.2024 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (завідувач – д.п.н., професор Лариса Сергеєва) розпочався ІІІ-й етап курсів підвищення кваліфікації для категорії слухачів «Директори, заступники директорів закладів фахової передвищої освіти».

Професор Л.М. Сергеєва та доцент кафедри О.П. Кошіль провели тематичну дискусію «Управління проєктним навчанням у закладах фахової передвищої освіти».

Слухачі взяли активну участь, доповнювали освітню інформацію власним досвідом та кращими практиками: А.В. Ходаковська, заступник директора з навчально-методичної роботи Відокремленого структурного підрозділу «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету»; А.С. Уланович, заступник директора з виховної роботи Відокремленого структурного підрозділу «Інгулецький фаховий коледж Криворізького національного університету»; Г.В. Багрій, заступник директора з навчально-виховної роботи Відокремленого структурного підрозділу «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки Українського державного університету науки і технологій»; О.М. Коломоєць, завідувач навчально-виробничої практики Відокремленого структурного підрозділу «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки Українського державного університету науки і технологій»; О.В. Ткач, заступник директора з виховної роботи Відокремленого структурного підрозділу «Нікопольський фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій».