Пролунав символічний онлайн «останній дзвоник»

На кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) відбулись прилюдні захисти випускних (підсумкових) робіт груп слухачів категорії: «Заступники директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти»; «Методисти ЗП(ПТ)О» та «Професійний розвиток педагогічних працівників ЗП(ПТ)О ( на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Сумської області)».

Члени комісії (голова – професор Марія Братко; члени комісії – ІринаТарасюк, доцент кафедри та доцент кафедри Оксана Кошіль куратор-тьютор групи, відзначили актуальність тематики випускних робіт та високу якість виконання. Комісія у складі: професор Лариса Сергеєва, голова; доцент Вікторія Купрієвич, старший викладач Людмила Антонюк, (тьютор) відзначили високий рівень підготовки презентованих практико-орієнтованих випускних робіт. Комісія у складі: професор Наталія Муранова, голова; члени доцент Інна Отамась і старший викладач Тетяна Ільїна привітали слухачів із успішним закінченням повного курсу підвищення кваліфікації.

Під час захисту випускних робіт слухачі курсів ділилися досвідом впровадження ефективних програм професійної орієнтації; активно обговорювали шляхи підвищення конкурентоспроможності випускника ЗП(ПТ)О в сучасних умовах; презентували результати впровадження дуальної форми здобуття професійної освіти.

На завершення слухачі дякували за високий рівень організації курсів підвищення кваліфікації, змістовні, цікаві лекції та високу професійність викладацького складу кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО.

Вітаємо слухачів із успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації! Успішної Вам роботи, дорогі наші випускники!