Схвалено роботу кафедри професійної і вищої освіти щодо здійснення педагогічного експерименту

25.10.2023 р. на засіданні Вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» розглянуто проміжні результати педагогічного експерименту з теми: «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти» за програмою проведення діяльності ІВ кластеру «Електроімпульс».

Проміжні результати педагогічного експерименту доповіла завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва. В обговоренні взяли участь: Тетяна Стойчик, доктор педагогічних наук, заступник директора з навчально-виробничої роботи комунального закладу освіти «Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей» Дніпропетровської обласної ради, співголова консультативної ради ІВ кластеру «Енергоімпульс»; Катерина Мірошниченко, президент громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП), співголова консультативної ради ІВ кластеру «Енергоімпульс»; Марина Лизогуб, директор ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей», член координаційної ради ІВ кластеру «Енергоімпульс», магістрант Навчально-наукового інституту менеджменту і психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти»; Інна Отамась, проректор з наукової роботи і цифровізації ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат історичних наук, доцент.

Роботу кафедри професійної і вищої освіти щодо здійснення педагогічного експерименту з теми: «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти» в межах ІВ кластеру «Електроімпульс» схвалено.