Вітаємо з Днем народження МУРАНОВУ Наталію Петрівну!

29 вересня відзначає свій День народження проректор з науково-педагогічної, освітньої робота та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор

Наталія Петрівна МУРАНОВА

Вітаємо Вас, шановна Наталіє Петрівно, із Днем народження.

Ваша енергія, оптимізм, глибокі знання, вміння знаходити вихід з найскладніших ситуацій захоплюють. Поряд із професійною компетентністю Вам притаманні вміння ефективно взаємодіяти, працювати в команді, діяти у невизначених ситуаціях, виявляти креативність, гнучкість, толерантність.

Зичимо Вам, шановна Наталіє Петрівно, мирного неба, родинного щастя, здоров’я, добробуту, професійних здобутків і творчих успіхів.

Бажаємо натхнення та успіху у всьому. Хай Вас завжди зігріває тепло щирих дружніх сердець! Здоров'я, успіхів, благополуччя, перемоги та миру!

Завідувач та професорсько-викладацький склад кафедри