участь у відкритій онлайн зустрічі експертної групи НАЗЯВО

19.02.2024 р. завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва взяла участь у відкритій онлайн зустрічі експертної групи НАЗЯВО (Ігор Гевко – керівник експертної групи) з акредитації освітньо-професійної програми спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький, Кіровоградська область).

Плідна співпраця із науково-педагогічними працівниками ЦДУ і кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО успішно триває вже понад 3 роки. Кафедра інформатики та інформаційних технологій ЦДУ (Світлана Шлянчак) співпрацює із стейкхолдерами та соціальними партнерами, що належить до фундаментальних принципів освітньої політики.

Успішно реалізуються принципи соціального партнерства, здійснюються різноманітні заходи: спільний аналіз ринку праці, розробка навчальних планів і програм освіти, системне їхнє оновлення, конкретизація вимог щодо компетенцій і навичок випускників, організація виробничої практики студентів на підприємствах; підтримка підвищення кваліфікації педагогічних працівників, конкурси професійної майстерності, участь у спеціальних акціях (ярмарки, виставки, презентації), підтримка спільних інтересів, інформаційні послуги тощо.

Освітньо-професійна програма Професійна освіта (Цифрові технології) дозволяє здобувачам отримувати якісну освіту, використовувати сучасні методи навчання, які забезпечують якісне засвоєння знань та навичок, адаптувати процес навчання до індивідуальних потреб кожного здобувача освіти.