Успішної ВАМ роботи, наші випускники-Чернівчани

9.09.2023 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО здійснено традиційно успішний випуск слухачів тематичних курсів підвищення кваліфікації «Професійний розвиток педагогічних працівників ЗП(ПТ)О» (на базі Навчально-методичного центру ПТО у Чернівецькій області).

Випускників привітали: голова комісії доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Світлана Микитюк, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва.

Слухачі-буковинці успішно презентували та захистили свої випускні (підсумкові) роботи, продемонстрували компетентності, які були набуті та удосконалені, оновили знання, удосконалили професійні компетентності та отримали імпульс до безперервного професійного розвитку, продемонстрували високу мотивацію, допитливість, гнучкість, зацікавленість в інноваціях та «усвідомлене вміння надихатися новими ідеями».

Успішної Вам роботи, дорогі наші випускники!