Відкрита лекція на тему «Академічна доброчесність у формуванні лідерських якостей здобувачів освіти»

25.01.2024 року на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Лариса СЕРГЕЄВА) відбулась відкрита лекція на тему: «Академічна доброчесність у формуванні лідерських якостей здобувачів освіти» Дани СОПОВОЇ, доктора філософії, викладача Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка для слухачів курсів підвищення кваліфікації категорії «Завідувачі (методисти) відділень (структурних підрозділів) закладів фахової передвищої освіти» (куратор-тьютор – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Оксана КОШІЛЬ) та науково-педагогічних працівників кафедри.

Під час відкритої лекції актуалізовано знання щодо змісту понять «академічна доброчесність», «академічний плагіат» та відповідальності за порушення правил академічної доброчесності; зосереджено увагу на нормативно-правовій базі; ознайомлено учасників із основними методами моніторингу реалізації політики академічної доброчесності в закладі освіти та про перевірку робіт за допомогою програми Strike Plagiarism; деталями процедури перевірки наукових робіт та коефіцієнтами подібності. Слухачі курсів високо оцінили подібні інноваційні форми підвищення кваліфікації.