Відкрите заняття доцента кафедри Ірини Тарасюк

05.02.2024 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) проведено відкрите заняття кандидата педагогічних наук, доцента кафедри Ірини Тарасюк на тему: «Особливості впровадження змішаного навчання в закладах освіти» для категорії слухачів «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти» (на базі Черкаського художньо-технічного фахового коледжу).

В обговоренні взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр ЦІПО: Світлана Антощук, Надія Любченко, Наталія Муранова, Наталія Пінчук, Лариса Оліфіра, Інна Отамась, Юлія Шабала та ін. Колегами надано високу оцінку науково-педагогічного змісту заняття доцента кафедри І.В. Тарасюк. Вітаємо й бажаємо подальшого зростання!