ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ПРОФЕСОРА ЛАРИСИ СЕРГЕЄВОЇ

17.04.2024 р. завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор Лариса СЕРГЕЄВА провела відкрите заняття з теми: «Праксеологічні засади управління розвитком закладу професійної (професійно-технічної) освіти» для категорії слухачів «Керівні та педагогічні працівники обласних Навчально- (науково) методичні центри (кабінети) П(ПТ)О)», вид заняття – тематична дискусія.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації взяли активну участь в обговоренні та поділились практикою роботи педагогічних колективів закладів освіти регіонів: Ольга СЛЮСАРЄВА, директор Навчально-методичного центру ПТО у Закарпатській області; Галина ТРЕМБА, методист Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області; Світлана БАБЕНКО, методист Навчально-методичного центру ПТО у Черкаській області; Віра АВРАМЧУК, методист Навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві; Анна ОПАНАСЕНКО, методист Навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області; Ніна ТКАЧЕНКО, методист Науково-методичного центру ПТО у Харківській області та Роман СИДОРЕНКО, методист Навчально-методичного центру ПТО у Чернігівській області.

По завершенню відкритого заняття відбулось обговорення, де взяли участь та висловили високу оцінку: проректор університету, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова; завідувач кафедри менеджменту освіти і права, доктор педагогічних наук, професор Олена Кравченко; проректор університету кандидат історичних наук, доцент Інна Отамась; доцент кафедри філософії освіти дорослих, кандидат політичних наук, доцент Андрій Єрмоленко; доцент кафедри менеджменту освіти і права, кандидат наук з державного управління, доцент Олена Коврига; доцент кафедри менеджменту освіти і права, кандидат педагогічних наук, доцент Надія Любченко; доцент кафедри професійної і вищої освіти, кандидат педагогічних наук Оксана Кошіль.