Вітаємо Ларису Миколаївну Сергеєву з днем народження!

Колектив кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО щиросердно вітає завідувачку кафедри, доктора педагогічних наук, професора Ларису Миколаївну Сергеєву, яка відзначає свій день народження 25 серпня.

Дорогу колегу та просто чудову жінку вітаємо з днем ​​народження! Ваша енергія, оптимізм, глибокі знання, вміння знаходити вихід з найскладніших ситуацій захоплюють. Бажаємо, щоб Ви завжди залишалися такою ж сильною та енергійною. Здоров'я, успіхів в досягненні цілей, благополуччя, перемоги та миру!

Нехай удача та везіння стануть Вашими надійними супутниками у житті. Бажаємо натхнення у всьому, позитивного настрою та виконання всіх планів. Будьте завжди наповнені життєвою енергією, мудрістю та радістю сьогодення! Хай Вас завжди зігріває тепло наших дружніх сердець! БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ!

З повагою колектив кафедри професійної і вищої освіти