ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ РОМАНОВУ ГАННУ МИКОЛАЇВНУ!

3 вересня 1972 р. народилася Ганна Миколаївна Романова, професор кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти, професор, доктор педагогічних наук

ШАНОВНА ганно миколаївно!

З нагоди Вашого Ювілею прийміть найщиріші вітання від Ректорату та колег Університету.

На своєму професійному шляху Ви успішно поєднуєте педагогічну діяльність з науковою, самовіддано працюєте задля розвитку вітчизняної освіти на різних її рівнях: професійної, фахової передвищої, вищої, післядипломної. Поряд з професійною компетентністю Вам притаманні надзвичайно важливі сьогодні soft-skills: вміння ефективно взаємодяти, працювати в команді, діяти у невизначених ситуаціях, виявляти креативність, гнучкість, толерантність. Глибоку повагу викликає Ваша здатність відстоювати і реалізовувати цінності людиноцентрованої освіти.

Зичимо Вам у цей день, шановна Ганна Миколаївна, мирного неба, родинного щастя, міцного здоров’я, добробуту, професійних здобутків і творчих успіхів задля процвітання нашої незалежної України!

Многая літа!