Вшанування переможців конкурсу випускних (підсумкових) робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО за 2023 рік

15.03.2024 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО відбулась урочиста онлайн зустріч з переможцями конкурсу випускних (підсумкових) робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО за 2023 рік у номінації «Фахова передвища та професійна (професійно-технічна) освіта».

Переможців конкурсу привітали президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» Катерина Мірошніченко, наукові керівники.

Переможцями конкурсу визнано І місце: Микола Несен, директор Вищого професійного училища №7 м. Кременчук Полтавської області; Алла Гончаренко, директор Київського професійного коледжу інформаційних технологій та поліграфії; Олексій Шафоростов, директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області; ІІ місце: Наталія Резніченко, директор Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу» Тетяна Сорокіна, заступник директора з навчально-методичної роботи ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»; Юлія Хайчина, методист Вищого професійного училища №7 м. Кременчук Полтавської області; ІІІ місце: Галина Сіпневська, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва і промисловості» м. Харків.

Розпорядженням директора ЦІПО №19-04/13 від 26.02.2024 р. «Про результати конкурсу випускних (підсумкових) робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО за 2023 рік» голошено подяку за творчий підхід, науково-методичний супровід і високу відповідальність у процесі керівництва випускними (підсумковими) роботами науково-педагогічним працівникам – науковим керівникам слухачів-переможців конкурсу: Л. М. Сергеєвій, О. П. Кошіль, В. О. Купрієвич, Л. А. Антонюк, Т. В. Ільїній.

Вітаємо переможців! Вітаємо наукових керівників!