Захист об`єктів права інтелектуальної власності

28.09.2023 р. Науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО взяли участь у науково-методичному семінарі «Практичні аспекти захисту об`єктів права інтелектуальної власності». Серед організаторів заходу: НАПН України, НАПрН України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, відділ наукової роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Учасників семінару привітали: Петро Саух, академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН України, дійсний член (академік) НАПН України, Микола Кириченко, ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Олександр Дорошенко, директор НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України. Виступили: Григорій Дорожко, к. техн. наук, доцент, заступник директора з адміністративної та організаційної роботи НДІ інтеллектуальної власності НАПрН України; Валентина Троцька, к. юр. наук, завідувач сектору розпорядження авторськими та суміжними правами відділу авторського права і суміжних прав НДІ інтелектуальної власності НАПрН України; Інна Отамась, к. істор. н., доцент, проректор з наукової роботи та цифровізації ДЗВО «Університет менеджменту освіти».