ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДИРЕКТОРІВ ТА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ЗФПО (КОЛЕДЖІВ, ТЕХНІКУМІВ)

24.05.2024 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) відбувся прилюдний захист випускних (підсумкових) робіт слухачів курсів категорії «Директори, заступники директорів закладів фахової передвищої освіти».

Під час захисту випускних робіт слухачі курсів ділилися досвідом впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої освіти; активно обговорювали шляхи підвищення ефективності системи управління в освітній сфері; презентували кращі практики формування навичок дослідницької діяльності здобувачів освіти. Під час ІІІ етапу був насичений розклад: тематична дискусія «Управління проєктним навчанням у закладах фахової предвищої освіти», відкрита лекція з теми «Академічна доброчесність у діяльності фахівців педагогічної сфери» доктора філософії (PhD) Дани Сопової (фаховий коледж «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка), науково-практична конференція з теми «Підготовка конкурентоздатних фахівців у закладах фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення» тощо.

Члени комісії (голова – Лариса Сергеєва, завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор; члени комісії – Вікторія Купрієвич, кандидат педагогічних наук, доцент, куратор-тьютор групи Оксана Кошіль, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри), відзначили актуальність тематики випускних (підсумкових) робіт та достатній рівень виконання.

Слухачі відзначили високий рівень організації курсів підвищення кваліфікації, змістовні, цікаві заняття, майстерність та професіоналізм професорсько-викладацького складу кафедри професійної і вищої освіти.

Вітаємо наших шанованих слухачів із успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації та зичимо їм успішної педагогічної діяльності!