ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЛУХАЧІВ КАТЕГОРІЇ «ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ ЗП(ПТ)О»

07.06.2024 р. на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) у форматі онлайн відбувся захист випускних (підсумкових) робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації категорії «Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор: старший викладач кафедри професійно і вищої освіти Тетяна Ільїна).

Слухачами групи були представники закладів професійно (професйно-технічної) освіти: Вінниччини, Волинщини, Дніпропетровщини, Житомирщини, Закарпаття, Київщини, Кіровоградщини, Луганщини, Миколаївщини та міста Києва.

Під час захисту випускних робіт слухачі курсів ділилися досвідом організації в ЗП(ПТ)О освітнього процесу та професійно-практичної підготовки здобувачів освіти, обговорюючи питання щодо проблем та потенціалу розвитку професійної освіти під час війни і повоєнні часи; взаємодії освітніх установ з роботодавцями та пошуку ефективних механізмів взаємодії в умовах децентралізації управління професійним навчанням; впровадження інформаційних технологій в освітній процес закладів професійно (професійно-технічної) освіти тощо, шляхів підвищення профорієнтаційної роботи у період воєнного стану; ефективності системи управління в освітній сфері, презентували кращі практики формування професійних навичок діяльності здобувачів освіти, продемонструвавши глибоке розуміння та здатність використовувати новітні управлінські підходи.

Під час ІІІ етапу був насичений розклад занять, серед яких позитивні відгуки від слухачів отримала науково-практична конференція «Професійна освіта в умовах воєнного стану: виклики, ризики, втрати та ефективні способи захисту її стійкості» за участю запрошених гостей –  начальника Управління Державної служби якості освіти у Запорізький області Тетяни Озерової та заступника начальника управління, начальника відділу інституційного аудиту Державної служби якості освіти у Запорізький області Ольги Коноваленко  (організатори: кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри Інна Отамась та старший викладач кафедри Тетяна Ільїна).

Члени комісії (голова – Дар’я Басюк, професор кафедри, доктор економічних наук, професор; члени комісії – Людмила Антонюк, старший викладач кафедри, куратор-тьютор групи – Тетяна Ільїна, старший викладач кафедри), відзначили актуальність тематики випускних (підсумкових) робіт та достатній науково-методичний рівень їх виконання.

Слухачі відзначили високий рівень організації курсів підвищення кваліфікації, змістовні, цікаві заняття, майстерність і професіоналізм професорсько-викладацького складу кафедри професійної і вищої освіти та споріднених кафедр Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Вітаємо наших шанованих слухачів із успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації та зичимо їм успішної професійної діяльності!