Розширене ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 12 червня 2018 року

12 червня 2018 року відбулося розширене ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ за порядком денним

1. Наукова діяльність кафедри філософії і освіти дорослих за темою НДР «Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології» (РК № 0117 Ư002380, 2017–2019): основні науково-прикладні результати та освітні інновації.

Доповідачі:
В. В. Сидоренко,
М. І. Скрипник,
Я. Л. Швень

2. Проміжний звіт про виконання плану-графіку підвищення кваліфікації слухачів у ЦІППО.

Н. В. Гордієнко

3. Про затвердження навчальних планів магістрів зі спеціальності 081 «Право» (денна / заочна форма навчання).

М. О. Дей

4. Про затвердження навчально-методичних матеріалів для слухачів курсів підвищення кваліфікації та інших розробок.

О. О. Нежинська

4.1. Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології: збірник матеріалів ІІІ-ї Всеукраїнської Інтернет-конференції 18 квітня 2018 р. м. Київ. У 2-х частинах : Ч.1. / наукова редакція, упорядкування: В. В. Сидоренко, Я. Л. Швень, кафедра філософії і освіти дорослих.

4.2. Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології: збірник матеріалів ІІІ-ої Всеукраїнської Інтернет-конференції 18 квітня 2018 р. м. Київ. У 2-х частинах : Ч. 2. / наукова редакція, упорядкування: В. В. Сидоренко, Я. Л. Швень, кафедра філософії і освіти дорослих.

4.3. Робоча навчальна програма модуля «Інформаційно-цифрова компетентність вчителя початкових класів Нової української школи». Автор – Н. І. Гущина, кафедра відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій.

4.4. Якість вищої освіти: теорія і практика : навчально-методичний посібник. За ред. М. О. Дей, А. В. Василюк кафедра університетської освіти і права.

4.5. Сучасні виклики юридичної освіти в університетському просторі : колективна монографія. За ред. І. М. Сопілко, М. О. Дей, кафедра університетської освіти і права.

4.6. Законодавче забезпечення інтеграційних процесів науки та освіти в Україні : спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Автор – О. М. Волощенко-Віслобокова, кафедра університетської освіти і права.

4.7. Правове регулювання оплати праці науково-педагогічних працівників : спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Автор – О. М. Волощенко-Віслобокова, кафедра університетської освіти і права.

4.8. Нормативно-правове забезпечення електронного документообігу : спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Автор – І. Г. Отамась, кафедра університетської освіти і права.

4.9. Організація електронного документообігу в закладах освіти : спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Автор – І. Г. Отамась, кафедра університетської освіти і права.

5. Різне.