Розширене ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 13 лютого 2018 р.

13 лютого 2018 р. відбулося розширене ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ за порядком денним

1. Навчально-методичне забезпечення підготовки слухачів курсів підвищення кваліфікації, закріплених за кафедрою державної служби та менеджменту освіти, до реалізації Концепції Нової української школи та Закону України «Про освіту».
Доповідач: Н. В. Любченко

2. Інноваційна спрямованість змісту освітнього процесу курсів підвищення кваліфікації слухачів кафедри університетської освіти і права та його навчально-методичне забезпечення.
Доповідач: М. О. Дей

3. Аналіз контингенту слухачів курсів підвищення кваліфікації 2018 р. та завдання його формування на 2019 р.
Доповідачі: Н. В. Гордієнко, О. В. Годорож, завідувачі кафедр

4. Затвердження програми фахових вступних випробувань для магістрів та аспірантів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування».
Доповідач: Н. В. Любченко

5. Про виконання рішень вченої ради ЦІППО від 14.11.2017 р.
Доповідач: Л. М. Оліфіра

6. Про рекомендацію щодо входження до складу Вченої ради ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»:

1) завідувача кафедри філософії і освіти дорослих доктора педагогічних наук Вікторії Вікторівни Сидоренко;
2) професора кафедри державної служби та менеджменту освіти, доктора педагогічних наук, професора Лариси Миколаївни Сергеєвої;
3) т.в.о. завідувача кафедри державної служби та менеджменту освіти кандидата педагогічних наук, доцента Надії Василівни Любченко;
4) завідувача кафедри університетської освіти і права кандидата юридичних наук Марини Олександрівни Дей.

Доповідач: Т. М. Сорочан

7. Про навчальний план підвищення кваліфікації за напрямом «Педагогічні, науково-педагогічні працівники та керівники закладів освіти, галузі знань «Освіта» 01» за категорією тематичних курсів «Практика застосування законодавства України «Про вищу освіту».
Доповідачі: Т. М. Сорочан, Л. М. Оліфіра

8. Про затвердження навчально-методичних матеріалів для слухачів курсів підвищення кваліфікації та інших розробок.
Доповідач: О. О. Нежинська

8.1.1. Освітнє портфоліо слухача: самоорганізація на дистанційному етапі підвищення кваліфікації : навчально-методичний посібник для слухачів (категорія: викладачі коледжів, технікумів (на базах Державний заклад «Київський коледж зв’язку» та коледжу морського і річкового флоту КДАВТ). –  Держ. вищ. навч. зал. «Ун-т менедж. освіти». – К. : На електронному носієві, 2018. – 78 с. Автор – М. І. Скрипник, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри філософії і освіти дорослих.

8.1.2. Освітнє портфоліо слухача: самоорганізація на дистанційному етапі підвищення кваліфікації : навчально-методичний посібник для слухачів авторських курсів «Практична андрагогіка» (на базі  Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти). – Держ. вищ. навч. зал. «Ун-т менедж. освіти». – К. : На електронному носієві, 2018. – 144 с. Автор – Автор – М. І. Скрипник, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри філософії і освіти дорослих.

8.1.3. Основи коучингу в управлінні персоналом : спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Автори – О. О. Нежинська, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології управління; В. М. Тименко, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

9. Різне, оголошення.