РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ.

На засідання були запрошені перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Микола Олексійович Кириченко та науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти з дорадчим голосом. М. О. Кириченко оголосив, що відповідно до п. 5.5 діючого Положення про вчену раду ЦІППО «головою вченої ради є директор ЦІППО». М. О. Кириченко та науково-педагогічні працівники ЦІППО привітали директора ЦІППО доктора педагогічних наук, професора Тамару Михайлівну Сорочан з обранням її головою вченої ради ЦІППО.

Директор ЦІППО Т. М. Сорочан приступила до виконання функцій голови вченої ради ЦІППО.

Голова вченої ради ЦІППО представила нових працівників ЦІППО та оголосила інформацію щодо введення у склад вченої ради В. В. Сидоренко, завідувача кафедри філософії і освіти дорослих, доктора педагогічних наук, процесора та О. О. Нежинську, доцента кафедри психології управління, кандидата психологічних наук, доцента (Наказ № 01-01/142 від 07.04.2017 р.).

Розглянуто питання щодо звернення секретаря вченої ради В. Т. Розмариці щодо вивільнення її від виконання функцій секретаря вченої ради ЦІППО. Голова вченої ради від імені вченої ради та колективу ЦІППО подякувала Валентині Терентіївні Розмариці за тривалу фахову та добросовісну роботу на посаді секретаря нашої вченої ради.

Також на засіданні обрано вченого секретаря вченої ради ЦІППО доцента кафедри психології управління кандидата психологічних наук, доцента Олену Олександрівну Нежинську.

Порядок денний:

1. Розроблення Концепції та Стандарту післядипломної педагогічної освіти (у частині підвищення кваліфікації).
    Доповідачі: Т. М. Сорочан, О. І. БондарчукЛ. М. Оліфіра
  2. Ліцензування підготовки магістрів зі спеціальності 081 «Право».
    Доповідач: М. О. Дей.
  3. Про схвалення Положення про вчену раду структурного підрозділу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» – Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (нова редакція).
    Доповідач: Л. М. Оліфіра
  4. Різне.