розширене засідання вченої ради ЦІПО 11 червня 2019 року

11 червня 2019 р. відбулось розширене засідання вченої ради ЦІПО, на якому виступила  Т. Сорочан, Голова вченої ради, доктор педагогічних наук, професор, директор ЦІПО з доповіддю«Підвищення якості освітнього процесу на курсах підвищення кваліфікації за результатами науково-дослідної роботи кафедр». В обговоренні цього питання взяла участь О. Отич, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків, голова науково-методичної ради Університету, яка відзначила високий рівень проведеної роботи та важливість співпраці ЦІПО з науково-організаційним відділом.

Щодо «Організації дослідно-експериментальної роботи з теми «Психологічні засади розвитку соціальних компетентностей педагогічних працівників в умовах Нової української школи» у рамках спільного інноваційно-дослідницького проекту з інститутом психології імені Г. С. Костюка НАПН України та Рівненським ОІППО» виступила О. Бондарчук, завідувач кафедри психології управління ЦІПО, доктор психологічних наук, професор.

Також на засіданні члени вченої ради були ознайомлені з аналізом показників виконання плану-графіку підвищення кваліфікації слухачів ЦІПО за І півріччя 2019р та чинниками, які впливали на його виконання (доповідач: О. Годорож, методист вищої категорії навчального відділу ЦІПО).

З метою забезпечення вступу до магістратури та організації освітнього процесу 2019-2020 н.р. вченою радою ЦІПО схвалено освітньо-професійну програму  та навчальний план другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 28 "Публічне управління та адміністрування" спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування", які презентувала Н. Любченко, доцент кафедри публічного адміністрування та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

Для забезпечення освітнього процесу затверджено навчально-методичні матеріали:

• Технологія змішаного навчання в системі відкритої післядипломної освіти: підручник /за заг. ред. В. В. Олійника, ред. кол.: С. П. Касьян, Л. Л. Ляхоцька, Л. В. Бондаренко; ДВНЗ «Ун-т менедж. освіти». – Київ, 2019 – 212с.
  • Проведення семінару-практикуму в системі підвищення кваліфікації:  методичні рекомендації для керівних і педагогічних кадрів закладів освіти та слухачів закладів післядипломної педагогічної освіти / Л.М. Сергеєва, О.В. Пащенко, В.О. Купрієвич ; НАПН України, ДЗВО «Ун-т менедж. освіти». – Київ : ДЗВО «Ун-т менедж. освіти», 2019. – 48 с.
  • Національна та європейська рамки кваліфікацій: призначення, розроблення та впровадження:  спецкурс для слухачів курсів підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів вищої освіти / В.Г.Базелюк ; НАПН України, ДЗВО «Ун-т менедж. освіти». – Київ : ДЗВО «Ун-т менедж. освіти», 2019. – 58 с.