ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ 14 листопада 2017 р

14 листопада 2017 р. відбулося чергове ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ за порядком денним:

1. Про оновлення складу вченої ради відповідно до нової редакції Положення про вчену раду структурного підрозділу ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» – ЦІППО.

Доповідачі: Т. М. Сорочан

2. Про схвалення Положення про підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів освіти України за накопичувальною системою організації освітнього процесу в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Доповідачі: О. І. Бондарчук,
Л. М. Оліфіра

3. Про схвалення обсягу річного навчального навантаження науково-педагогічних працівників у ЦІППО на 2018 р.

Доповідач: Т. М. Сорочан

4. Планування змісту підвищення кваліфікації слухачів на 2018 р.

Доповідачі: Т. М. Сорочан,
Н. В. Гордієнко

5. Бази проведення та зміст виїзних занять слухачів категорій, закріплених за кафедрою університетської освіти і права.

Доповідач: М. О. Дей

6. Презентація віртуальної кафедри андрагогіки.

Доповідач: В. В. Сидоренко
Я. Л. Швень,
М. В. Ілляхова

7. Про затвердження навчально-методичних матеріалів для слухачів курсів підвищення кваліфікації та інших розробок.

Доповідач: О. О. Нежинська

7.1. «Управління якістю вищої освіти: проблеми та перспективи»: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції 29 вересня 2017 р. – К.: Інститут післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2017. – 1 електрон. опт. диск [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://umo.edu.ua/Автори – за ред. М. О. Дей, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри університетської освіти і права;

7.2. Самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку менеджера в освіті :спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Автор – Н. В. Любченко, кандидат педагогічних наук, доцент, т.в.о. завідувача кафедри державної служби та менеджменту освіти;

7.3. Соціально-педагогічне проектування екологічного освітнього середовища : спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Автор – В. О. Киричук, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології управління.

8. Різне.