Вітаємо вас у Центральному інституті післядипломної освіти та повідомляємо, що з 01 квітня 2024 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освітивідповідно до плану-графіка на 2024 рік.

В умовах воєнного часу очні етапипідвищення кваліфікації здійснюються з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн.Дистанційний етап навчаннявідбувається на платформі LMS Аdle.

Просимо вас:

• Зареєструватися на сайті ЦІПОhttp://umo.edu.ua/rejestracija-na-kursi-pidvishhennja-kvalifikaciji-1або у разі неможливості онлайн-реєстрації надати відповідну інформацію куратору-тьютору.
  • Надіслати сканований (з підписом) наказ-направлення на електронну пошту куратора-тьютора.
  • Отримати у куратора-тьютора дані для роботи в освітньому веб-середовищі на платформі LMS Аdle, рекомендації та необхідні інформаційні, навчально-методичні матеріали.
  • Відвідувати онлайн-заняття, а також працювати дистанційно в освітньому середовищі на платформі LMS Аdle.(У разі неможливості відвідувати заняття, слухачі можуть отримати завдання у куратора-тьютора та опрацювати самостійно).

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

Навчальний відділ
Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
Годорож Ольга Володимирівна – 067 961 84 60;
Куратори-тьютори навчальних груп:

І етап (01.04–05.04); ІІ етап (06.04–26.10); ІІІ етап (28.10–01.11)***

1.3.4.
1.3.8.

Завідувачі (методисти) центрів (кабінетів, лабораторій), викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання закладів ППО

ВОС

ІКТ

Ст. викл.

М.Є. Андрос

androsme72@ukr.net

4.48.1, 4.55.1,
4.58.1, 4.59.1,