Вітаємо вас у Центральному інституті післядипломної освіти та повідомляємо, що з 06 травня 2024 р. розпочинаються курси підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освітивідповідно до плану-графіка на 2024 рік.

В умовах воєнного часу очні етапипідвищення кваліфікації здійснюються з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн.Дистанційний етап навчаннявідбувається на платформі LMS Аdle.

Просимо вас:

• Зареєструватися на сайті ЦІПОhttp://umo.edu.ua/rejestracija-na-kursi-pidvishhennja-kvalifikaciji-1або у разі неможливості онлайн-реєстрації надати відповідну інформацію куратору-тьютору.
  • Надіслати сканований (з підписом) наказ-направлення на електронну пошту куратора-тьютора.
  • Отримати у куратора-тьютора дані для роботи в освітньому веб-середовищі на платформі LMS Аdle, рекомендації та необхідні інформаційні, навчально-методичні матеріали.
  • Відвідувати онлайн-заняття, а також працювати дистанційно в освітньому середовищі на платформі LMS Аdle.(У разі неможливості відвідувати заняття, слухачі можуть отримати завдання у куратора-тьютора та опрацювати самостійно).

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

Навчальний відділ
Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
Годорож Ольга Володимирівна – 067 961 84 60;
Куратори-тьютори навчальних груп:

І етап (06.05–11.05); ІІ етап (13.05–30.11); ІІІ етап (02.12–06.12)***

1.6.9.

Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів без педагогічної освіти

Доц. В.В.

Маршицька

vmarsh@ukr.net

4.21.1.
4.21.2.
4.21.3.

Діджиталізація в освіті: формування цифрових компетентностей педагога-тьютора

ВОС