З 19 по 23 лютого 2024 року в Центральному інституті післядипломної освіти відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації для слухачів за темою

«Психологічне забезпечення якості позашкільної освіти у кризових умовах і повоєнний час» (куратор-тьютор Гордієнко Н. В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології управління).

В перший день занять на тимбілдингу слухачі ознайомилися з організацією навчання, його змістом, особливостями взаємодії суб’єктів освітнього процесу, здійснили самопрезентацію професійної діяльності.

Згідно навчального плану слухачі ознайомились з чинниками професійного розвитку педагогів, розвитком дизайн-мислення для професійної трансформації педагогічних працівників, розвитком психологічної культури обдарованих дітей. Вивчили нові підходи до організації освітнього процесу в інклюзивному закладі позашкільної освіти. Актуальними та корисними  були теми з національно-патріотичного виховання, лідерства та коучингу в управлінні закладом позашкільної освіти в кризових умовах і повоєнний період, технології стратегічного управління персоналом в умовах кризи організації. 

Практичними були заняття з вивчення цифрових інструментів створення скринкасту, супроводу навчання на відстані та основами практичної роботи у віртуальному освітньому середовищі тощо.

Незабутнє враження залишила науково-практична конференція «Психологічні резерви забезпечення якості позашкільної освіти професійного вдосконалення освітян в кризових умовах і повоєнний період», на якій слухачі курсів ділились досвідом роботи в закладах позашкільної роботи в кризових умовах і воєнний період.

По завершенню І етапу навчання, слухачі висловити слова подяки викладачам, які надавали змістовну інформацію щодо визначених тем у розкладі занять за легкість подання, відкритість, приємну та комфортну атмосферу під час навчання Максиму Москальову, Валерію Киричуку, Ользі Просіній, Тамарі Сорочан, Ларисі Оліфірі, Роману Козенку, Наталії Пінчук, Станіславу Ларіну, Тетяні Шеремет, Надії Любченко, Інні Отамась, Світлані Антощук. Також слова вдячності висловили кафедрі психології управління на чолі з Оленою Бондарчук та навчальному відділу за чітку організацію освітнього процесу.

Зичимо успішного старту та професійного розвитку, безпеки слухачам і науково-педагогічним працівникам ЦІПО! Разом до Перемоги