Відбулося перше у новому навчальному році засідання кафедри менеджменту освіти освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти

Поспішає на зустріч із золотою осінню тепле літо, разом зі своїми учнями, студентами і слухачами активізуються й освітяни, готуючись до  нового навчального року. Після відпусток на своє перше засідання зібралися викладачі кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. З гарним настроєм після довготривалого відпочинку, з бажанням працювати і реалізовувати нові ідеї розпочалася професійна розмова. Кафедра – це колектив викладачів-однодумців, зосереджених на розумінні того, що від якості навчання залежить якість управління і, відповідно, якість життя. Саме ґрунтуючись на такому підході на засідання розглядалися питання оновлення змісту занять для директорів закладів освіти, актуалізувалися проблеми підготовки керівників до впровадження Концепції «Нова українська школа». Особлива увага – навчанню державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування (керівників, їхніх заступників, головних спеціалістів відділів/управлінь освіти РДА, міськвиконкомів, ОТГ). Процеси децентралізації влади, утворення об’єднаних територіальних громад, автономія закладів освіти висувають нові вимоги до рівня професійних компетентностей керівників галузі всіх рівнів. Саме тому викладачі кафедри менеджменту освіти та права зосередили свою увагу на підготовці контенту цифрових комплексів, модулів, спецкурсів для розміщення на новоствореній платформі Українського відкритого університету післядипломної освіти, який діє в рамках ГО «Консорціум закладів післядипломної освіти» і об’єднує регіональні заклади післядипломної педагогічної освіти. Варто зазначити, що професори, доценти і старші викладачі кафедри з відповідальністю ставляться і до свого професійного розвитку, розуміючи, що навчання дорослих – процес надзвичайно відповідальний.  В індивідуальних планах викладачів – наукова робота, стажування, виїзди у регіони, вивчення кращих практик, занурення у глибини зарубіжних і вітчизняних досліджень. Успішного навчального року, колеги! З прийдешнім Днем знань!