НА КАФЕДРІ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПРАВА ЦІПО ДЗВО «УМО» ВІДБУДЕТЬСЯ ФАХОВИЙ СЕМІНАР ІЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЇ Бодома Гаррета Рахматовича

Глибокоповажні колеги!

13 грудня 2023 року на кафедрі менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться фаховий семінар із попередньої експертизи дисертації.

15.00-17.00  – фаховий семінар здобувача наукового ступеня доктора філософії  Бодома Гаррета Рахматовича за темою «Управління розвитком цифрової компетентності керівників закладів загальної середньої освіти в умовах методичної роботи територіальних громад» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки»; науковий керівник Камишин Володимир Вікторович, доктор педагогічних наук, директор ДНУ «Український інститут науковотехнічної експертизи та інформації».

Фаховий семінар відбудеться за посиланням:

Код доступу: 602676

З повагою, кафедра менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України.