НА КАФЕДРІ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПРАВА ЦІПО ДЗВО «УМО» ВІДБУДЕТЬСЯ ФАХОВИЙ СЕМІНАР ІЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЇ Марчук Інни Володимирівни

Глибокоповажні колеги!

12 грудня 2023 року на кафедрі менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться фаховий семінар із попередньої експертизи дисертації.

16.00-18.00  – фаховий семінар здобувача наукового ступеня доктора філософії Марчук Інни Володимирівни за темою «Державно-громадське управління розвитком закладу загальної середньої освіти» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки»; науковий керівник Кириченко Микола Олексійович, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Фаховий семінар відбудеться за посиланням:

Код доступу: 602676

З повагою, кафедра менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України.