НА КАФЕДРІ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ПРАВА ЦІПО ДЗВО «УМО» ВІДБУДЕТЬСЯ ФАХОВИЙ СЕМІНАР ІЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЇ Скрипки Катерини Сергіївни

Глибокоповажні колеги!

11 грудня 2023 року на кафедрі менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбудеться фаховий семінар із попередньої експертизи дисертації.

17.00-19.00 – фаховий семінар здобувача наукового ступеня доктора філософії  Скрипки Катерини Сергіївни за темою «Управління готовністю керівників закладів загальної середньої освіти до організації інклюзивного навчання в системі методичної роботи» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки»; науковий керівник Лузан Людмила Олександрівна, кандидат педагогічних наук, проректор з навчальної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Фаховий семінар відбудеться за посиланням:

Код доступу: 1Z8UC0

З повагою, кафедра менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України.