Завершився третій етап курсів підвищення кваліфікації керівників гімназій, колегіумів, навчально-виховних комплексів

13 вересня 2019 р. завершилися курси підвищення кваліфікації директорів, заступників директорів гімназій, колегіумів, навчально-виховнихкомплексів, якими опікувалася кафедра менеджменту освіти та права ЦІПО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (завідувач кафедри – професор З. В. Рябова, куратор-тьютор – доцент Н. В. Любченко).

Упродовж курсів підвищення кваліфікації слухачі мали можливість відвідати ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, поспілкуватися із заступником директора Наталією Миколаївною Гончаренко та працівниками установи. У центрі уваги на цих зустрічах були актуальні питання управлінської діяльності в контексті імплементації Закону України «Про освіту», формування Нової української школи. Продовження зацікавленої і конструктивної розмови щодо питань розвитку загальної середньої освіти відбулося 12 вересня 2019 р. під час семінару-практикуму, який пройшов на базі НВК «Ерудит» м. Києва, під час якого у спілкуванні з директором Олександром Михайловичем Перехейдою та педагогами закладу обговорювалися проблемні питання та досягнення на шляху реалізації Концепції НУШ.

13 вересня 2019 р. під час захисту випускних робіт слухачі презентували результати своєї роботи з підвищення рівня професійної компетентності  комісії у складі заступника директора ЦІПО доцента Лариси Миколаївни Оліфіри, доцента Ганни Дмитрівни Щекатунової, доцента Надії Василівни Любченко та завідувачці кафедри професору Зої Вікторівні Рябовій. Керівники закладів освіти висловили позитивні враження від організації курсів підвищення кваліфікації та побажання продовжити співпрацю з кафедрою менеджменту освіти та права, готовність брати участь у науково-методичних семінарах та конференціях Університету менеджменту освіти з питань професійного розвитку та управління людськими ресурсами в системі освіти.