ПИШАЄМОСЬ НАШИМИ ОСВІТЯНАМИ! До результатів курсів підвищення кваліфікації в Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО УМО.

6 вересня 2024 року відбувся успішний захист випускних творчих робіт слухачів тематичних курсів підвищення кваліфікації за програмою «Технології забезпечення психологічного здоров’я учасників освітнього процесу в кризових умовах і повоєнний час», організованих Центральним інститутом післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в три етапи: з 11.03–15.03.2024 (І етап онлайн), 16.03–29.06.2024 (ІІ етап, змішаний – онлайн і оффлайн), 02.09–06.09.2024 (ІІІ етап онлайн). Кураторами-тьюторами стали доктор PhD з психології, старший викладач кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО УМО Олена ПРОКОПЕНКО і доцент кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО УМО Максим МОСКАЛЬОВ, кандидат психол. н., доцент.

Слухачами курсів виступали освітяни з різних регіонів України – директори, заступники директорів з навчально-виховної (виховної) роботи, науково-педагогічні, педагогічні працівники (викладачі), практичні психологи (соціальні педагоги) закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, серед яких:

• Маріупольський професійний ліцей сфери послуг і торгівлі
  • Відокремлений структурний підрозділ «Індустріальний фаховий коледж Криворізького національного університету»
  • Комунальний заклад освіти «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровської обласної ради
  • Державний професійно-технічний навчальний заклад «Криворізький навчально-виробничий центр»
  • Державний професійно-технічний навчальний заклад «Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу»
  • Державний навчальний заклад «Бахмутський професійний аграрний ліцей»
  • Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»
  • Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж "СИНЕРГІЯ"»
  • Гайворонський професійний аграрний ліцей
  • Кропивницький професійний ліцей Кіровоградської обласної ради
  • Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж автомобільного транспорту та будівельної механізації»
  • Вище професійне училище суднобудування м. Миколаєва
  • Державний професійно-технічний навчальний заклад «Дубровицький професійний ліцей»

Попри всі виклики сьогодення, пов’язані з війною та її наслідками для закладів освіти, привертає увагу активність слухачів під час занять, а презентація їхніх випускних роботи, в яких, зокрема, був представлений досвід професійної діяльності в ці буремні часи, викликали захоплення та пошану, особливо враховуючи складні регіони вихідної локації закладів освіти.

Дорогі наші слухачі! Ваша відданість і прагнення до знань є тим, що об'єднує нас і веде вперед. Ми разом працюємо над забезпеченням психологічного здоров'я учасників освітнього процесу в ці складні часи. Бажаємо вам успіхів у застосуванні нових знань й опанованих психологічних технологій для створення комфортного й підтримуючого освітнього середовища!

#Освіта #ПсихологічнеЗдоров'я #КурсиПідвищенняКваліфікації #УніверситетМенеджментуОсвіти #МиРазом #НасОб'єднує