Успішне завершення виїзних курсів підвищення кваліфікації
У березні (21.03. по 25.03.2016) на базі Вознесенської міської ради Миколаївської області управління освіти успішно завершивсяся І етап виїзних курсів підвищення кваліфікації для практичних психологів (соціальних педагогів) системи освіти (куратор-тьютор – А.С.Москальова).
З метою оптимізації навчальної роботи куратором-тьютором було здійснено попередню організаційну роботу та проведено дистанційне консультування. Слухачам було надіслано презентації до занять та навчальні матеріали, матеріали для самостійного опрацювання та тематика випускних робіт.
Зміст курсів підвищення кваліфікації був максимально наближений до професійних запитів слухачів. Різні види занять (лекції, тематичні дискусії, тренінги тощо) проводилися безпосередньо в м. Вознесенську та в дистанційному режимі (on-line).
Слухачі відзначили високий науково-професійний рівень викладання навчальних модулів програми підвищення кваліфікації, його організаційно-методичне забезпечення, висловили слова щирої вдячності професорсько-викладацькому складу ЦІППО, який працював з групами.
Із 21.03. по 25.03.2016 року на на базі Вознесенської міської ради Миколаївської області управління освіти успішно пройшов І етап (організаційно-мотиваційний) виїзних курсів підвищення кваліфікації для резерву керівників ЗНЗ з питань психолого-педагогічного проектування особистісного ї соціального розвитку учнів.
Організацію освітнього процесу очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації здійснює кафедра психології управління Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти.
Мета виїзних очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації Резерв керівників ЗНЗ з питань психолого-педагогічного проектування особистісного й соціального розвитку учнів
– задоволення освітніх потреб слухачів, приведення їхньої фахової та посадово-функціональної компетентності у відповідність до суспільних і освітніх викликів, ринку праці.
Зміст першого етапу підвищення кваліфікації був максимально наближений до запитів і професійних проблем слухачів та реалізовувався в зручному для них режимі. Основними видами занять стали спецкурси, навчальні тренінґи, дистанційні заняття в синхронному (on-line) та асинхронному (off-line) режимі, дистанційне консультування тощо.
Освітньо-професійною програмою курсів підвищення кваліфікації було передбачено індивідуальну освітню траєкторію кожного слухача за соціогуманітарним, управлінським, професійно орієнтованим і функціонально-фаховим модулями.
(куратор - доцент. В. О. Киричук)