Круглий стіл у ході Всеукраїнського Тижня професійної освіти «Незламна професійна освіта України: Вистояли. Переможемо. Відбудуємо»

Кафедра професійної і вищої освіти взяла активну участь у Всеукраїнському тижні професійної освіти, що проходив у ході заходів 2023 року ‒ Європейського року умінь і навичок (European Year of Skills).

25 травня 2023 р. відбувся круглий стіл «Незламна професійна освіта України: вистояли, відбудуємо, переможемо!»

За ініціативи президента ГО «Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти» Катерини Мірошниченко за участі обласних осередків відбулась презентація вкладу закладів професійної (професійно-технічної) освіти у наближення Великої Перемоги, привернення уваги суспільства до можливостей та спроможності професійної освіти України.

З вітальними словами до учасників звернулись: Генеральний директор директорату професійної освіти МОН України, кандидат наук з державного управління Ірина Шумік та член президії ГО «ВАПП», завідувач кафедри професійної і вищої освіти,  доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва.

Представлені матеріали діяльності у воєнний час закладів та установ ПТО Дніпропетровської, Донецької, Київської, Одеської, Полтавської, Харківської, Чернігівської обласних та Київської міської асоціацій ГО «ВАПП»

На завершення круглого столу із учасниками заходу поділився думками Сергій Коваленко, державний експерт Експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства МОН України, відзначивши титанічну працю педагогічних колективів закладів та установ ПТО, стейхолдерів, партнерів і мобілізуючу роль ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», членами та активними учасниками якої є і науково-педагогічний колектив кафедри професійної і вищої освіти УМО.