НАУКОВИЙ ДЕСАНТ КАФЕДРИ НА ОНЛАЙН ПЛАТФОРМІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗП(ПТ)О ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

11‒12.09.2024 р. відбулась онлайн платформа педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Чернівецької області «Пріоритетні напрями організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О області в умовах воєнного часу (2024/2025 н.р.)».

На запрошення Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області (директор Світлана МИКИТЮК) науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО у повному складі взяли участь пленарному засіданні «Науковий супровід освітнього процесу в ЗП(ПТ)О».

Учасників привітали: генеральний директор Директорату професійної освіти МОН України, кандидат наук з державного управління Ірина ШУМІК, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП) Катерина МІРОШНИЧЕНКО.

Виступили: Лариса СЕРГЕЄВА, доктор педагогічних наук, професор (!Зворотній зв’язок (Feedback) як обов’язкова умова завершеності у системі управління); Інна ОТАМАСЬ, кандидат історичних наук, доцент (Патріотичне виховання сучасної молоді як цілеспрямований та організований процес формування особистостей»; Дарія БАСЮК, доктор економічних наук, професор (Сучасні засади підготовки фахівців у сфері шкільного харчування); Вікторія КУПРІЄВИЧ, кандидат педагогічних наук, доцент (Вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти у навчально-практичних центрах ЗП(ПТ)О); Людмила АНТОНЮК, старший викладач кафедри (Полікультурна освіта ‒ необхідний аспект євроінтеграції України) та наші партнери: Тетяна СТОЙЧИК, заступник директора з навчально-виробничої роботи КЗО «Криворізький професійний-технологічний ліцей» Дніпропетровської обласної ради, доктор педагогічних наук, (Мікрокваліфікації – сучасний інструмент професійного розвитку фахівців для повоєнної відбудови економіки України); Ольга ПРОСІНа, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО, кандидат педагогічних наук, доцент "(Цифрові інструменти як рушій професійних змін для педагогічних працівників). Партнерська співпраця об’єднує.