НАВЧАЛЬНУ КНИГУ У ЗП(ПТ)О НЕЗЛАМНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО за ініціативи завідувача кафедри доктора педагогічних наук, професора Лариси Сергеєвої та при активній участі кандидата педагогічних наук, доцента кафедри Оксани Кошіль відправили посилку з навчальними та навчально-методичними посібниками до  ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу» м. Люботин Харківської області. Це вже другий заклад професійно-технічної освіти області, що отримав книги від кафедри.

Ми прагнемо допомогти нашим колегам, що стійко тримають освітянський стрій у незламній Харківщині. Дякуємо директору закладу кандидату педагогічних наук Ользі Агєєвій за отриманий лист подяки:

«ЗП(ПТ)О «Регіональний центр професійної освіти залізничного транспорту та агротехнічного сервісу» отримав навчальні посібники та методичну літературу від кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та особисто її завідувачки – Лариси Сергеєвої, доктора педагогічних наук, професора.

Адміністрація та колектив закладу щиро вдячні Ларисі Миколаївні за подаровану літературу, яка є справжнім скарбом для учасників освітнього процесу. Адже ці книги стануть важливою частинкою бібліотечного фонду та знайдуть свого читача. Сподіваємося на подальшу нашу плідну й творчу співпрацю».