ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЯК БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОЦЕС

30.03.2023 р. на запрошення Відділу науково-методичного забезпечення професійної освіти ДНЗ «Інститут модернізації змісту освіти» завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Лариса СЕРГЕЄВА взяла участь у роботі III-ї Всеукраїнської науково–практичної онлайн-конференції «Модернізація змісту професійної освіти в умовах євроінтеграції України – 2023».

Виступ присвячено необхідності безперервності професійного розвитку педагогічних працівників системи професійної (професійно-технічної) освіти. Виокремлено складники конкурентоспроможності сучасного фахівця: володінні інформаційними технологіями на сучасному рівні та інноваційності. У світі набуває поширення нова парадигма «Human2Human». Успішне функціонування освітньої організації на ринку освітніх послуг може визначатися її здатністю управляти талантами співробітників та створювати умови для їхнього професійно-особистісного розвитку.