ВИПУСК СЛУХАЧІВ В УМОВАХ ВОЄННОЇ АГРЕСІЇ

Кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри – д.п.н., проф. Л.М. Сергеєва) продовжує тримати освітянський стрій! Чергові групи слухачів курсів підвищення кваліфікації категорії «Заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор – к.п.н., доцент В.О. Купрієвич) та «Методисти ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор – старший викладач Л.А. Антонюк) завершили програму повного курсу і отримала свідоцтва про підвищення кваліфікації (150 год. / 5 кред. ЄКТС).

Слухачі групи з 13 областей України (Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської та міста Києва) мали можливість ознайомитись із теоретичними і практичними матеріалами, опрацювати спецкурси, активно спілкувалися і обмінювалися досвідом у веб-середовищі і під час онлайн занять на заліковому ІІІ етапі навчання.

7 жовтня 2022 р. пройшли прилюдні онлайн захисти випускних (підсумкових) робіт: (голова комісії – Сергеєва Л.М., д.п.н., проф., члени комісії: Братко М.В., д.п.н., проф. кафедри, Купрієвич В.О., к.п.н., доц., куратор-тьютор групи). Члени комісії (голова комісії – Петренко Л.М., д.п.н., проф.; члени комісії: Романов Л.А., к.п.н. доц. каф.; куратор-тьютор, ст. викл. Антонюк Л.А.) стали учасниками обговорення питань, проблем, перспектив діяльності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану.  Вітаємо слухачів та бажаємо успіхів! Все буде ПТО! Все буде ПЕРЕМОГА!