ВИПУСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НА КАФЕДРІ ПРОФЕСІЙНОЇ І ВИЩОЇ ОСВІТИ У ВЕРЕСНІ

Головна мета курсів підвищення кваліфікації – це професійний розвиток педагогічних працівників відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

У складних умовах воєнного стану на кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО (завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) відбулися випуски для слухачів курсів підвищення кваліфікації категорії «Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О» (куратор-тьютор кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Купрієвич) та для слухачів ТЕМАТИЧНИХ КУРСІВ категорії «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області) (куратори-тьютори: доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва, кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Купрієвич, старший викладач Людмила Антонюк).

Під час навчання здобувачі освіти на всіх етапах здійснення освітнього процесу, успішно опанували всі теоретичні і практичні матеріали. Онлайн навчання відбувалося з використанням сервісу BigBlueButton. В умовах воєнного стану підвищення кваліфікації здійснювалось на платформі LMS АDL. Слухачі виявили високу організованість, вмотивованість і зацікавленість, ознайомились із теоретичними і практичними матеріалами, опрацювати спецкурси, активно спілкувалися і обмінювалися досвідом у веб-середовищі.

Підсумком проходження курсів підвищення кваліфікації стали публічні онлайн захисти випускних (підсумкових) робіт. Під час захисту слухачі презентували результати своєї роботи, активно обговорювали питання сучасного професійного розвитку викладача, ділились досвідом організації дистанційного навчання в умовах військового стану.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!