ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІСЛЯ ВІЙНИ: ДОСВІД УЧАСНИКІВ ПАНОРАМНОГО ВЕБІНАРУ

Для забезпечення енергетичної безпеки та незалежності України після війни потрібні будуть спеціалісти у сфері енергетики – фахівці з альтернативної енергетики, розвитку енергетичної інфраструктури тощо. Для того, щоб відбудувати зруйновану інфраструктуру України потрібні будуть водії, логісти, оператори перевезень тощо. Після війни попит на професії, пов'язані з логістикою зростатиме.

26.05.2022 р. відбувся Панорамний вебінар «Джерело інновацій» учасників педагогічного експерименту регіонального рівня з теми: «Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах ЗП(ПТ)О».

Відкрила роботу вебінару Сергеєва Л.М., завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, голова координаційної ради ІВ кластеру.

Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про кожного і кожну, хто бореться із рашизмом, усіх жертв цієї кривавої війни..

Учасників привітали: Кириченко М.О., ректор університету, Луцька А.В., головний консультант секретаріату Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій Апарату Верховної Ради України, Самойленко Г.Е., методист відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної діяльності ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Учасникам Панорамного вебінару презентовано напрацьовані практики підготовки кваліфікованих робітників за сучасними освітніми вимогами з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» у ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей».

Учасники Панорамного вебінару ознайомились із результатами ІІІ-го етапу педагогічного експерименту всеукраїнського рівня з теми «Управління розвитком закладів професійної освіти на засадах педагогічної логістики» на базі НМЦ ПТО у Чернівецькій області.

На завершення панорамного вебінару відбувся традиційний фідбек (Feedback). Інновацію війна не зупинить!