ЧЕРГОВИЙ НЕЙМОВІРНИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НА КАФЕДРІ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ СИСТЕМ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Вітаємо слухачів і слухачок навчальної групи за категорією «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання закладів фахової передвищої освіти» (на базі Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу) з успішним захистом випускних робіт та завершенням курсів підвищення кваліфікації в ЦІПО ДЗВО УМО!

Неймовірний героїзм освітян Кривого Рогу в пекельних умовах війни – вони працюють, навчаються і навчають!

Нещодавно в Центральному інституті післядипломної освіти УМО НАПН України захистом випускних робіт завершили навчання педагоги з Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу.

Всі представлені випускні роботи – унікальний досвід!

Всі виступи – демонстрація інноваційності, непереборності та стремління до життя!

Щиро дякуємо методичному кабінету Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу за автентичні організаційно-методичні підходи в умовах війни.

Наталії РЕЗНИЧЕНКО, директору Криворізького фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу – величезна подяка та низький уклін. Ваш колектив презентує надзвичайне піднесення духу, свою відданість найвищим цінностям людства в пекельних умовах, які створила російська війна!

Роботи педагогів високо оцінила комісія, до складу якої увійшли д.п.н., проф., дійсний член (академік), член Президії Національної академії педагогічних наук України В.Олійник, д.п.н., проф. Л.Карташова, д-р наук з державного управління, проф. Т.Лукіна, к.п.н., доц. С.Антощук, к-т наук з державного управління С. Ларін та ст. викл. Т. Шеремет.