Завершила навчання група за тематичними курсами ПК "Сервіси Google в освітньому процесі"куратор-тьютор доц.Кондратова Л.Г. (терміни навчання 12.02-07.06.2024 р.).

До складу групи увійшли викладачі, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти НАУ, ДЗ"Луганського національного університету імені Тараса Шевченка", ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Криворізького національного університету, викладачі Вищого професійного училища № 17 м.Дніпро, ДНЗ “Бахмутського професійного аграрного ліцею”, відокремленого структурного підрозділу "Одеського автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного університету "Одеська політехніка".

Протягом навчання група удосконалила свої знання та отримала практичні навички з питань організації дистаційного та змішаного навчання засобами цифрових інструментів Google, питань створення та наповненн власних дистаційних курсів, створення цифрового контенту для організації освітнього процесу тощо.

Результати навчання групи були представлені на захисті випускних робіт які приймала комісія у складі: д.п.н, проф. О. М. Спірін, к.п.н, доц. Л. Г. Кондратова, к.п.н, доц. С. В. Антощук. Незламні освітяни в режимі відключення світла завершила навчання та на захисті продемонструвала високий рівень практичних навичок й набутих знань! Слава освітянам України!