ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НА КАФЕДРІ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ СИСТЕМ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Вітаємо слухачів і слухачок навчальної групи з підвищення кваліфікації за тематичним курсом «Інтерактивні технології змішаного навчання в закладах освіти» з успішним захистом випускних робіт та завершенням курсів підвищення кваліфікації в ЦІПО!

24 травня 2024 року успішно завершили навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації ЦІПО за тематичним курсом «Інтерактивні технології змішаного навчання в закладах освіти». Куратор-тьютор навчальної групи - кандидат педагогічних наук, доцент Світлана АНТОЩУК.

Загалом 25 здобувачів освіти, серед яких: науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів; завідувачі відділень закладів фахової передвищої освіти; науково-педагогічні та педагогічні працівники (викладачі,  методисти) кафедр, центрів (лабораторій) і структурних підрозділів закладів ППО; науково-педагогічні та педагогічні працівники (викладачі) закладів фахової передвищої освіти; методисти закладів фахової передвищої освіти; педагогічні працівники (викладачі) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчались за освітньо-професійною програмою підвищення кваліфікації за тематичним курсом «Інтерактивні технології змішаного навчання в закладах освіти».

У процесі навчання на курсах підвищення кваліфікації слухачі отримали навички використання інтерактивних технологій (фронтальних, технологій колективно-групового навчання, ситуативного навчання та навчання у дискусії тощо) в змішаній формі навчання; розкрили шляхи впровадження інтерактивних методів як: мозковий штурм, коло ідей, робота в малих групах, пресс-методу, акваріум, віртуальних подорожей, рольових ігор у інтеграції з цифровими технологіями. Особливе місце в підвищенні кваліфікації за тематичним курсом належало пізнанню змішаного характеру навчання, що включає комбінацію різноманітних форм і систем навчання як-от: особливостей організації інтерактивних методів під час аудиторного навчання, особливостей інтерактивного навчання – навчання в мережі (e-learning),  а також особливостей навчання з підтримкою навчальних матеріалів (Web-сайти, Web-лекції, Web-книги, відеоматеріали, електронних підручників, посібників, електронних інтерактивних завдань та ін.), а також розкриттю проблем використання технологій розвитку здатності до аналітичної діяльності, навчання в співробітництві та шляхів перенесення їх у дистанційну, змішану форму навчання, застосування специфічних організаційних форм навчання у віртуальному навчальному середовищі.

Під час навчання здобувачі освіти на всіх етапах (дистанційного і двох очних) здійснення освітнього процесу, успішно опанували всі теоретичні і практичні матеріали. Онлайн навчання відбувалося з використанням сервісу BigBlueButton. В умовах воєнного стану підвищення кваліфікації здійснювалось на платформі LMS АDL.

Захист відбувся у середовищі BigBlueButton. Під час успішного представлення  всі випускні роботи отримали схвальні відгуки від голови і членів комісії: проф. Віктора ОЛІЙНИКА, доц. Світлани АНТОЩУК,  ст. викл. Мирослава АНДРОСА.

Від щирого серця вітаємо колег з успішним захистом і бажаємо успіху в професійній діяльності під мирним небом!

Ми сильні та непереможні педагоги, які удосконалюють свій професійний рівень навіть у часи війни.