Перший випуск слухачів курсів ПК кафедри ВОСІКТ у 2024 році.
17 травня 2024 року успішно завершили навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації ЦІПО за тематичним курсом «Технології створення освітнього аудіовізуального контенту: навчальні фільми, кліпи, ролики тощо» (на базі Київського професійного коледжу автомобільного транспорту та будівельної механізації). Куратор-тьютор навчальної групи - кандидат педагогічних наук, доцент Людмила КОНДРАТОВА.
Педагогічні працівники Київського професійного коледжу автомобільного транспорту та будівельної механізації навчались за освітньо-професійною програмою підвищення кваліфікації за тематичним курсом «Технології створення освітнього аудіовізуального контенту: навчальні фільми, кліпи, ролики тощо», яка базується на компетентнісному підході, а головна її мета полягає в оволодінні слухачами знаннями, навичками та компетенціями, необхідними для самостійного створення якісного освітнього аудіовізуального контенту, який відповідає сучасним дидактичним принципам та може використовуватися для досягнення цілей навчання в різних освітніх контекстах.
Програма курсів для слухачів передбачала: ознайомлення з теоретичними основами створення освітнього аудіовізуального контенту, включаючи дидактичні принципи, авторське право та ліцензування, типи та жанри освітніх відеоматеріалів; удосконалення та оновлення знань і вмінь з теоретико-методологічних, управлінських, правових, психологічних, філософських та інших питань використання аудіовізуального контенту у професійної діяльності слухачів; отримання додаткових та удосконалення наявних знань і вмінь з основних напрямів застосування аудіовізуального контенту в освітньому процесі; розширення знань теорії та практики використання аудіовізуального контенту в освітньому процесі закладів освіти; вивчення досвіду вітчизняних і зарубіжних закладів освіти щодо застосування технологій створення аудіовізуального контенту; набуття досвіду щодо проєктування, змісту, форм і методів створення та використання аудіовізуального контенту в освітньому процесі в умовах дистанційного, змішаного, електронного, мобільного навчання та відкритої освіти і науки; використання цифрових технологій для створення аудіовізуального супроводу освітнього процесу; розвиток практичних навичок роботи з аудіо- та відеоредакторами, написання сценаріїв, запису звуку та відео, монтажу та постпродакшну; отримання додаткових та удосконалення наявних знань і практичних вмінь щодо вибору та використання відповідних інструментів та технологій для створення освітнього контенту; засвоєння організації та змісту освітнього процесу із застосуванням аудіовізуальних та цифрових технологій навчання; формування компетенцій, необхідних для використання освітнього аудіовізуального контенту в освітньому процесі.
У період дистанційного і очних етапів проходження освітнього процесу, здобувачі освіти успішно опанували всі теоретичні і практичні матеріали. Онлайн навчання відбулося з використанням сервісу BigBluButton. В умовах воєнного стану підвищення кваліфікації здійснювалось на платформі LMS Аdle.
Захист відбувся у середовищі BigBluButton. Під час успішного представлення всі випускні роботи отримали схвальні відгуки від голови і членів комісії: проф. Віктора ОЛІЙНИКА, доц. Людмили КОНДРАТОВОЇ, ст. викл. Тетяни ШЕРЕМЕТ.
Щиро вітаємо наших колег з успішним захистом та бажаємо успіхів у професійній діяльності під мирним небом!
Ми сильні та незламні освітяни, які підвищують професійний рівень в період війни.