ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ

31 січня 2023 року відбулося засідання кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

• Про організацію експерименту в рамках НДР із розроблення та впровадження моделей силабусу підвищення кваліфікації (для категорії слухачів «Керівники, новопризначені керівники та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників» ЦІПО та слухачів курсів підвищення кваліфікації в УВУПО) (Просіна О.В., Скрипник М.І, Пуховська Л.П., Кравчинська Т.С., Самойленко О.О., Ілляхова М.В., Шабала Ю.А., Маршицька В.В.).

• Про стан ведення документації кафедри (О. В. Просіна, Н. П. Волинець).

У різному затвердили матеріали до друку:

1.Скрипник М. І. Професійна майстерність андрагога: Робочий зошит для слухачів авторських курсів підвищення кваліфікації “Професійна майстерність андрагога” (на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) ⁄ М. І. Скрипник.  К.: ЦІППО, 2023.  34 с.

2. Електронна версія: Скрипник М. І. Професійна майстерність андрагога: Робочий зошит для слухачів авторських курсів підвищення кваліфікації “Професійна майстерність андрагога” (на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти).

Рецензенти:

Пуховська Л. П. – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО “Університет менеджменту освіти” НАПН України;

Успенська В. М. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

2.Скрипник М. І. Інноваційна педагогіка та педагогіка партнерства: Робочий зошит для  слухачів курсів підвищення кваліфікації. К.: ЦІПО, 2023.  37 с.

Електронна версія: Скрипник М. Інноваційна педагогіка та педагогіка партнерства.

Рецензенти:

Просіна О. В. – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України;

Гончар Н. П. – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

3.Інтерактивний онлайн посібник

Скрипник М. І., Кравчинська Т. С., Волинец Н. П. Пізнаваймо. Творімо. Взаємодіймо. Як еволюціонують навчальні тексти в XXI ст.?

Рецензенти:

Бахмат Наталія Валеріївна - доктор педагогічних наук, професор,  завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного Університету імені Івана Огієнка;

Антощук Світлана Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Обговорили обґрунтування теми дисертаційного дослідження аспірантки кафедри Обручникової Н. Д. «Розвиток тьюторської компетентності науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти» (науковий керівник – доц.О.В.Просіна)

Науково-педагогічні працівники кафедри відзначили актуальність та інноваційність проблеми дослідження, що є складовою науково-дослідної теми кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти (далі ЦІПО) ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Теоретико-методичні засади трансформації професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти», яка виконується в межах науково-дослідної роботи ЦІПО «Трансформація професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти» (номер державної реєстрації НДР 0120U104637 від 30.10.2020).