ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ ШАБАЛИ ЮЛІЇ АНАТОЛІЇВНИ, ПОДАНОЇ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ З ГАЛУЗІ ЗНАНЬ – 01 «ОСВІТА/ПЕДАГОГІКА» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ – 011 «ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ»

22.12.2022 відбувся захист дисертації старшого викладача кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО Юлії Анатоліївни Шабали. Тема дисертаційного дослідження «Професійний розвиток учителів початкової школи у системі методичної роботи закладів загальної середньої освіти», що подана на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань – 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю – 011 «Освітні, педагогічні науки».

В умовах нових соціальних та освітніх трансформацій професійний розвиток учителів початкової школи є одним із основних завдань у процесі забезпечення сучасного рівня якості освіти. Початкова школа характеризується системними змінами у структурі та змісті освітнього процесу, висуваються нові завдання, передбачається упровадження в освітній процес новацій, для створення яких необхідний відповідний рівень професійного розвитку вчителів початкової школи. Саме потреба в ініціативних, компетентних, кваліфікованих спеціалістах орієнтує на нове осмислення професійного розвитку учителів початкової школи у системі методичної роботи, які здатні сформувати в учнів компетентності ХХІ століття.

У 2015 році Юлія Анатоліївна закінчила Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди за спеціальністю «Управління навчальним закладом» (диплом з відзнакою) та здобула кваліфікацію «керівник підприємства, установи, організації (у сфері освіти та виробничого навчання)». З 2016 по 2020 рік навчалася в аспірантурі ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України.

Щиро вітаємо Юлію Анатоліївну та її наукового керівника - Тамару Михайлівну Сорочан, докторa педагогічних наук, професора!

Щиро дякуємо разовій спеціалізованій  вченій раді, зокрема, голові ради – Зої Вікторівні Рябовій доктору педагогічних наук, професору; опонентам: Наталії Валеріївні Бахмат, доктору педагогічних наук, професору; Вікторії В’ячеславівні Желановій, доктору педагогічних наук, професору;  рецензентам: Вікторії Вікторівні Сидоренко, доктору педагогічних наук, професору, Тетяні Сергіївні Кравчинській, кандидату педагогічних наук, доценту.

В умовах війни - справжня мужність, стійкість завершити наукове дослідження і захиститися за новими вимогами.

Нових наукових звершень і перемог бажаємо шановній Юлії Анптоліівні!

Особливу подяку висловлюємо Збройним силам України, завдяки яким ми можемо навчатися, працювати та розвивати науку України!